مربا دماوند

مربا عضو جدا نشدنی و همیشگی سفره های صبحانه وعصرانه است . تنوع میوه ها و استفاده آنها در شرایط پخت خانگی از امتیازات مرباجات دماوند می باشد. تیم توسعه و تحقیق دماوند با بهینه سازی فرآیند های خاص و استفاده از ماشین های تخصصی برای دسترسی به کیفیت بالای محصول و عملکرد مطلوب برای هر نوع میوه می باشد.

مرباجات دماوند با طعم های مناسب با روش های خانگی و صنعتی تهیه می شوند و به دلیل تنوع استفاده از میوه های متنوع برای هر سلیقه ای می توان مربای مناسب را انتخاب کرد.
مربای دماوند با بهره گیری از خط تولید کاملا مکانیزه ورعایت اصول بهداشت برای رسیدن به مطلوب ترین کیفیت ، محصولی از دل طبیعت است که خوشمزگی مربای خانگی را برای شما به ارمغان می آورد.
تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی برای محصولات و مواد خام در بخش تحقیق و توسعه دماوند به منظور کنترل کیفیت محصولات سبب گردیده تا محصولات ما همواره با کیفیت مطلوب در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. همچنین نظرات مشتریان ما جزء اصلی و فرمول مرباهای ما می باشند. در تولید مربا دماوند از هیچ نوع مواد افزودنی استفاده نمی شود. در فرایند تولید از دستگاه فرم سیل با امکان تولید ، قالب زنی ، پرکن ، دوخت و برش مربا بصورت کاملا اتوماتیک در فضایی کاملاً بهداشتی استفاده می گردد.


برچسب ها : رب-رب دماوند-دماوند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است